PARASKI World-cup series 2017 Czech Republic

PARASKI World-cup series 2017 Špičák Czech Republic  /PARASKI World-cup series 2017  a Mistrovství České Republiky Špičák 2017

Ski areál Špičák na Šumavě bude v termínu 17.2.-19.2.2017 hostit jeden ze  série závodů Světového poháru v PARASKI 2017.

PARASKI propojující parašutistickou disciplínu přesnost přistání a sjezd na lyžích, vzniká roku 1950 v alpských zemích.

Závod startuje již v pátek 17.2. v dopoledních hodinách obřím slalomem na sjezdovce č. 3., následně se přesuneme na dojezd sjezdovky č. 1, kde bude zahájena parašutistická část a to seskoky na přesnost přistání parašutistů na cíl o velikosti 2 cm.  Parašutistická část závodu pokračuje  v sobotu  18.2. po celý den opět na dojezdu sjezdovky č. 1. O nejlepší umístění se zde v těchto disciplínách poperou závodníci a týmy z České Republiky, Rakouska, Německa, Švýcarska, Itálie a Slovinska.

Results PARASKI World Cup Špičák 2017

RESULTS PARASKI Špičák 17.-19.2.2017 (.zip, 2.63 MB)

Competitors information

Bulletin PARASKI:

Bulletin 1 EN (.pdf, 346.20 kB)

Bulletin 1 CZ (.pdf, 265.41 kB)


Entry form:

Entry form (.xlsx, 194.60 kB)


REGISTERED TEAMS:

Team Teuge
 Henny Wiggers (NED)

Switzerland Helvetia
Christina Franz (SUI)
Erica Franz (SUI) 

Dukla
Libor Jiroušek (CZE)
Petr Chládek ml. (CZE)
Jakub Rataj (CZE)
Bonifác Hájek (CZE) 

Rüwalders Germany
Steffen Leichsenring (GER)
Volker Uhling (GER)
Matthias Oppel (GER)
Armin Strobel (GER) 

Plzeň
Jana Spěváčková (CZE)
Tomáš Malásek (CZE)
Jan Beránek (CZE)
Tadeáš Krofta (CZE)

Germany Mix
Reinhold Haibel (GER)
Nicol Grimm (GER)
Andreas Fischer (GER)
Jürgen Barth (GER) 

DF
Danielle Marquez (FRA)
Déborah Ferrand (FRA) 

Italy
Alessandro Di Prisco (ITA)
Fabio Filippini (ITA)
Marco Valente (ITA) 

Czech Republic A
Milan Palo (CZE)
Martin Gabla(CZE)
Tomáš Ledník (CZE)
Martin Kumžák (CZE)

Czech Republic B
Radek Šíma (CZE)
Petr Chládek (CZE)
Pavel Pígl  (CZE)
Jiří Černý (CZE)

Czech Republic C
Radim Bednář (CZE)
Romana Taršinská (CZE)

HSV Red Bull Salzburg 1
Sebastian Graser (AUT)
Manuel Sulzbacher (AUT)
Magdalena Shwertl (AUT)
Anton Gruber (AUT)

Austria
Karl Kreuzer (AUT)
Gerhard Pum (AUT)
Julia Schosser (AUT)
Gernot Alic (AUT)

HSV Red Bull Single
Mario Seebacher (AUT)
Josef Auernigg (AUT)

Individuals

René Fáber (CZE)
Jerry Wagner  (GER)
Ivan Vyskočil (CZE) 

Accommodation/ubytování:

The local Tourist information centrum can help you in all questions regarding Accommodation:         

http://www.zeleznaruda.cz/zeleznaruda/ubytovani.asp?lng=en

https://www.bayerischeisenstein.de/seite/230877/accommodation.html


Contact:

info@aplzen.cz 

ivana.beckova@aplzen.cz 



Partneři akce


Mapa akce